Powstań i żyj!

15 - 15.12.2021 Arena Jaskółka Tarnów

Powstań i żyj! - to punkt wyjścia adwentowego dnia skupienia, na który zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Przez kolejne punkty programu (m.in. integracja, konferencja i świadectwa, adoracja oraz sakrament pokuty) przeprowadzą nas: biskup Artur Ważny, dr Agata Rujner, członkowie Wspólnoty św. Tymoteusza czy Diecezjalne Warsztaty Muzyczne. 

Planowany czas trwania: 10:00-14:00
Ze względów organizacyjnych oraz aktualnie trwających obostrzeń: ilość miejsc ograniczona (jednakże zapraszamy do udziału w transmisji dzięki Synaj.tv). Zgłoszenia do 10 grudnia. 
W razie jakichkolwiek pytań lub rezygnacji z udziału, prosimy o kontakt na adres wolontariat.synaj@gmail.com

Uczestnicy zgromadzeni na Arenie zobowiązani są do przestrzegania aktualnie obowiązujących obostrzeń sanitarnych (tj. noszenie maseczki, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu)  oraz posiadania przy sobie wypełnionego oświadczenia covidowego (do pobrania tutaj).

WAŻNE: Bardzo prosimy, by w zgodach, które będą wypełniali rodzice uczniów wybierających się na to wydarzenie, znalazł się również taki zapis:
Wyrażam zgodę na publikację wizerunku mojego dziecka [imię i nazwisko] za pomocą środków społecznego przekazu, w publikacjach związanych z tym wydarzeniem.


[Projekt współfinansowany z Fundusz Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości]

 

391
13
0

Najbliższe wydarzenia

Rekolekcje kapłańskie z kard. G.L. Müllerem (I SERIA)

11 - 14.09.2022
WSD w Tarnowie
83

Rekolekcje kapłańskie z kard. G.L. Müllerem (II SERIA)

14 - 17.09.2022
WSD w Tarnowie
30