"Laboratorium Miłości" (Diecezjalne Uwielbienie)

08.06.2018 Krynica - Zdrój

W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa spotykamy się w Krynicy na "Laboratorium Miłości"!

"W łonie Matki przez Ducha Świętego utworzone" - te słowa z drugiego wezwania litanii do Serca Pana Jezusa są hasłem II Diecezjalnego Uwielbienia, na które zapraszamy w tym roku do Krynicy.

Odbędzie się ono w ramach trzydniowego II Forum Ewangelizacyjnego w Krynicy-Zdroju, na które także Was serdecznie zapraszamy. Wszelkie informacje i zapisy na to Forum znajdziecie na stronie:

„Kościół na wzór Chrystusa” – hasło rozpoczętego Synodu naszej diecezji – realizuje się w postawie Maryi bliskiej Sercu Jezusa dlatego, że jest ona ciągle otwarta na działanie Ducha Świętego. Bóg, tak jak Maryi, potrzebuje Ciebie, by budować swój Kościół tu, gdzie jesteś dzisiaj.
Niech "Laboratorium Miłości", na które Was zapraszamy, będzie otwarciem się na Ducha Świętego i słuchaniem Słów prosto z Bożego Serca, by dzięki temu świątynia, którą jest każdy z nas, nie była pusta, ale pełna Boga.

PLAN "LABORATORIUM MIŁOŚCI" (piątek 8.06):

18.00 - Zawiązanie wspólnoty
18.45 - Konferencja (ks. Dominik Chmielewski)
19.30 - Uwielbienie/Adoracja Krzyża
21.00 - Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i błogosławieństwo

Wszystkich, którzy będą mieli taką możliwość, zapraszamy już na Mszę św. o godzinie 16.00, której będzie przewodniczył ks. Dominik Chmielewski, a śpiew poprowadzą Diecezjalne Warsztaty Muzyczne!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Ponieważ nasze spotkanie odbędzie się na hali lodowiskowo-sportowej w Krynicy-Zdroju, dlatego mamy ograniczoną ilość miejsc dla uczestników. W związku z tym bardzo Was prosimy o zgłoszenie swojej obecności. Wszyscy, którzy dostaną od nas na maila potwierdzenie rejestracji, otrzymają bezpłatną "wejściówkę" umożliwiającą wejście na halę (jak sama nazwa wskazuje wink). Będzie ją można odebrać od 28.05 w Wydziale Duszpasterstwa Młodzieży lub na miejscu w dniu wydarzenia.

Przy zapisie nie zapomnijcie określić ilości zgłaszanych osób (świeckich, kapłanów, osób konsekrowanych). Dzięki temu jedna osoba może zapisać całą grupę.

Dla każdego uczestnika przewidziana jest bułka i napój heart

Szczegółowe informacje logistyczne wyślemy na Waszego maila na kilka dni przed wydarzeniem.

Zapisy do 7 czerwca - TRZEBA SIĘ SZYBKO DECYDOWAĆ!!! yes

DO ZOBACZENIA!!!

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2