"Męska decyzja" - rekolekcje dla mężczyzn

15 - 19.07.2019 Zakopane

Męska decyzja – rekolekcje dla Mężczyzn (16+)

„POPRAW KORONĘ”

To już kolejne nasze SPOTKANIE z JEZUSEM we wspólnocie tych, którzy chcą podjąć męską decyzję. Tym razem będziemy razem z biblijnym Dawidem „poprawiać koronę” :) Czeka nas wiele pięknych chwil, gdzie na górskich szlakach, adoracji Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie, rozważaniu Słowa Bożego i Eucharystii, będziemy wspólnie szukać i odczytywać wolę Pana Boga. Zapraszamy i czekamy!

Dla kogo: Młodzież męska (od 16 roku życia) – dla osób niepełnoletnich w mailu zwrotnym zostanie wysłana zgoda do wypełnienia przez rodziców lub opiekunów. Liczba miejsc: 25 osób.

Data: 15-19 lipca AD 2019
Przyjazd 15 lipca do g. 16.30 – zakończenie 19 lipca: obiad g. 12.30

Miejsce: Willa „pod Krzyżem” w Zakopanem (Sobiczkowa 32, 34-511 Kościelisko)

Koszt: 130 zł/os. (nocleg, pełne wyżywienie, ubezpieczenie*, dojazdy do tras i bilety do TPN).
Jeśli nie możesz zapłacić całości – napisz:  powolani@wsd.tarnow.pl
* W sekcji "informacje dodatkowe" prosimy o dane niezbędne do wykupienia ubezpieczenia na czas rekolekcji. Prosimy o uważne wypełnienie wszystkich pytań :)

Zaliczka:
30 zł na konto bankowe Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży: 82-1020-4955-0000-7202-0066-9275.
W tytule przelewu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz nazwę rekolekcji: "Popraw koronę".

W przypadku rezygnacji z rekolekcji zaliczka nie będzie zwracana.

Prowadzący: ks. Tomasz Rąpała z grupą SEMERON z WSD w Tarnowie oraz specjalnie zaproszeni goście :)

Co zabrać? Pismo Święte, notatnik, długopis, dokument tożsamości, buty. Do tego to, co potrzeba w góry (plecak, płaszcz przeciwdeszczowy, coś ciepłego do ubrania), przybory toaletowe, ręcznik, pantofle I DUŻĄ DAWKĘ ENERGII I HUMORU :) :) :)

W przypadku rezygnacji z rekolekcji po zgłoszeniu, prosimy o jak najszybszą informację na adres mailowy: rushdushe@gmail.com

Organizator: Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie i Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie